Internetinė grupė moterims, turinčioms valgymo sutrikimų ir neigiamą santykį su savo kūnu.

„Vien terapija negali atstoti alkoholiko priklausomybės nuo svaigalų arba moters priklausomybės nuo vyro. Kai nuo ko nors priklausomas žmogus bando sustoti, pvz. meta gerti, jo gyvenime atsiranda didžiulė tuštuma – per didelė, kad vienos valandos susitikimas su psichoterapeutu kartą arba dukart per savaitę galėtų ją užpildyti. Kai žmogaus priklausomybė nuo medžiagos ar asmens yra sutrikdoma jis patiria neapsakomą nerimą, todėl parama, padrąsinimas bei supratimas turi būti jam nuolat prieinami. Tokią pagalbą geriausiai gali suteikti žmonės, patys patyrę šiuos skausmingus išgyvenimus.“
Robin Norwood

Valgymo sutrikimų grupė, pirmiausia – paramos, palaikymo grupė. Taip pat tai ir savęs pažinimo ir priėmimo įrankis Tau. Dar – bendrystės, išsikalbėjimo, nusiraminimo įrankis.
Galėčiau tęsti, tačiau TAI reikia pajausti. 
Labai kviečiu visas moteris jungtis į šiltą ir jaukią bendrystę pastovioje internetinėje valgymo sutrikimų grupėje nuo spalio mėnesio 21 dienos 19:30 🌷

Daug laiko ir dėmesio skirsime savo vidui ir įvairioms praktinėms užduotims.

Jei Tau pažįstama savo kūno nepriėmimas, emocinis valgymas ir persivalgymas, bulimija ir anoreksija, prisijunk prie mūsų.

Grupės susitikimai vyks zoom platformoje, kurioje patogu išsisakyti kiekvienam nariui, o vakaro įrašas bus patalpinamas uždaroje, specialiai mums sukurtoje facebook grupėje, kurį galėsi išklausyti, jei negalėsi prisijungti online.
Tam, kad patektumėte į šią grupę, turite būti užsiregistravusios ir turime būti fb draugėmis (Aurelija Bu). Toje grupėje diskutuosime apie praktines užduotis, atsakysiu į kylančius klausimus, susijusius su jomis, dalinsimės vertinga medžiaga ir įkvėpimu.

Grupė pastovi, vyks ištisus metus, kiekvieną pirmadienį iki gegužės arba birželio mėnesio.

Daugiau informacijos ir registracija el.paštu aurelijabucmyte@gmail.com, 8604 75011.

Komentarai yra išjungti.