Praktinis užsiėmimas poroms balandžio 13d.

Tai praktinis užsiėmimas poroms, kurio metu švelniai prisiliesite prie vienas kito sielos gelmių ir savo santykius patirsite iš naujo.
Visai nesvarbu, ar Jūs neseniai susipažinote, ar priešingai – ilgai gyvenate kartu. Ateikite net jei suprantate vienas kitą iš mirktelėjimo arba – jei esate paskelbę vienas kitam nekalbadienius :).
Čia turėsite naują galimybę pabūti kartu KITAIP. Praktinių metodų pagalba Jūs sužinosite daugiau apie save ir kuriamus santykius, tikruosius lūkesčius ir kokie esate šioje bendrystėje.
Čia Jūs pasikviesite ramybę ir harmoniją į savo santykius ir labai juos sustiprinsite.
Užsiėmimas numatomas jaukus ir šeimyniškas!
Kam skirta:
– Poroms, norinčioms pagilinti, pagerinti tarpusavio santykius, siekti didesnės bendrystės;
– Norintiems iš naujo atrasti save ir pažinti savo vidinį santykių pasaulį;
– Norintiems atrasti bendrą kelią;

Santykiai – tai tarsi gėlė, kuriai kasdien yra reikalingas vanduo ir šviesa. Nepabijokime siekti geriau suprasti, kaip ja rūpintis ir auginti.

Esate labai laukiami.

Dalyvių skaičius ribotas, tad būtina registruotis žemiau nurodytais kontaktais.

DATA: Balandžio 13d. 16:00-18:30
VIETA: Kaunas, Savanorių pr. 427 studija „Joga Kartu“
UŽSIĖMIMO TRUKMĖ: 2,5 val.

MAINAI: 25 eurai porai.
REGISTRACIJA IR INFORMACIJA: aurelijabucmyte@gmail.com / 860475011

Apie Aureliją:
Dailės, šokio-judesio terapijos praktikė, socialinė darbuotoja, nuolat gilinanti savo žinias ir patirtį, bei stiprinanti vidinį ryšį su savimi ir Kūrėju, Visata. Turėjusi įvairiaspalvę patirtį, šiandien tuo, kuo gyvena ir jaučia, dalijasi su kitais.

SRITYS: moters santykis su savimi ir savo kūnu, santykiai šeimoje, vaikų auklėjimas, gydomosios meditacijos, afirmacijos, vidinio pasaulio projekcija per meno terapiją.
„Visi mes esame susiję giliais meilės saitais, dovanotais Dangaus. Mano širdis užsipildo, kuomet kažkuriuo etapu, galiu palydėti žmogų link jo širdies vartų ir būti liudininke stebuklų, kurie neišvengiamai įvyksta jam pravėrus tuos vartus.“

Komentarai yra išjungti.