Vaikų auginimo menas/ Prieraišioji-intuityvioji Tėvystė 06/25

Vis daugiau mamų neramina ir vargina pasireiškiantis vaiko hiperaktyvumas, nenoras bendradarbiauti, atlikti pareigas ar tiesiog nuolatinis vaiko irzlumas ir noras būti kartu. Dar daugiau, pradėjęs eiti į darželį, vaikas dažnai sirguliuoja arba jį kamuoja nesibaigiančios alergijos. Ar Jums pažįstama visa tai?

Pasikalbėsime apie įvairiausius gyvenimo išbandymus motinystėje, kas yra geros savijautos emocinis indas/meilės rezervuaras, kas vyksta jam ištuštėjus ir kaip jis pripildomas.
Šio susitikimo metu, jaukioje moterų bendrystėje kiekviena galėsite užduoti sau rūpimus klausimus. Pasidalinsime praktiškais patarimais 💕

Jei nori, gali būti kartu su vaikučiu ☺

Apie vaikų auginimo meną kalbėsimės su ketverių metų berniuko mama Aurelija. Ji yra socialinė darbuotoja, dailės ir šokio – judesio terapijos praktikė, dirbanti su priklausomais žmonėmis ir jų artimaisiais, su paaugliais ir jaunimu, padedanti spręsti klausimus, susijusius su valgymo sutrikimais ir sunkiomis ligomis. Aurelija merginoms ir moterims padeda ugdytis savęs pažinimą, priėmimą, meilę sau, atrasti savyje mylinčią ir mylimą moterį, pajausti taikų ryšį su Dievu, Visata ir visa Kūrinija. Konsultuoja visais motinystės, vaikų auklėjimo, santykių, emocijų pažinimo ir raiškos klausimais, remdamasi prieraišios, intuityvios tėvystės principais ir vedine filosofija. Apie viską, kuo ji dalijasi, yra susidūrusi savo asmeniniame gyvenime, todėl susitikimai su ja yra tikri ir nuoširdūs, o patarimai ir pastebėjimai ne tik iš teorinių šaltinių, bet gyvi iš jos pačios gyvenimo.

Dalyvių skaičius ribotas, todėl kviečiu registruotis 🌷

Registracija:
aurelijabucmyte@gmail.com

8604 75011

Vieta: GAJA namai Savanorių pr. 130A, Kaunas

Antrasis susitikimas birželio 25 dieną 11:00 – 12:30

Galima ir gilesnė, asmeninė 1 valandos konsultacija.

Dėl apmokėjimų galima tartis asmeniškai, nes pinigai tikrai neturi būti kliūtis dalyvauti.
❤️

www.kituzvilgsniu.lt

Komentarai yra išjungti.