ŽINDYMAS: DIDŽIULĖ MAMOS ATSAKOMYBĖ IR GYDANTI GALIA

Senas straipsnis mamytėms:)

Ar kada susimąstėte, jog viskas šiame mūsų pasaulyje yra energija? Mintys, žmonės, medžiai.. Viskas, kas mus supa ir tai, ko mes nematome, bet žinome, kad yra. Gera ar bloga mintis veikia panašiu būdu, kaip radijo bangos. Su kiekvienu sutiktu žmogumi, mes apsikeičiame energija. Tad pagalvokime, jeigu viduje jaučiuosi nerami ir įsitempusi, ką skleidžiu kitiems? Teisingai, nerimą ir įtampą. Kiek kitas asmuo to pasiims iš jūsų, jau priklauso nuo jo paties vidinės būsenos ir kitų aspektų.

Tėvystė yra labai atsakingas ir nuostabus mūsų gyvenimo vaidmuo. Abu tėvai yra labai reikšmingi vaiko pasauliui formuotis, bet šį kartą kalbėsiu būtent apie mus, apie mamas.

2B2C961100000578-3187791-Beautiful_A_mother_breastfeeds_her_baby_in_a_wheat_field_in_a_ph-a-13_1439193861392

Dar nėštumo metu vaiko asmenybėje mes suformuojame daug pasąmoninių programų. Vėliau, jam gimus, pradėjus maitinimą, mes nesusimąstome, kad mažyliui atiduodame visą, kas yra mumyse: mintis, jausmus, nuostatas. Didžiąją dalį mamos pieno sudaro vanduo, o jeigu kada domėjotės, kaip vanduo pasisavina emocijas ir mintis, suprantate, kad vaikui viską perduodate tiesiogiai. Gera žinia ta, kad pienas gaminasi momentaliai, kiekvieno maitinimo metu gaminasi naujas pienelis, tad ir visi išgyvenimai ilgai neužsistovi. Netgi močiutės mėgsta sakyti “Vaikeli, nesinervuok, užmaitinsi kūdikį savo nervais”.. Taigi, aš skatinu nemaitinti vaiko tuo metu, kai išgyvenate stiprias neigiamas emocijas, galvojate “piktas” mintis, jaučiatės nusivylusi ir panašiai. Palaukite bent pusvalandį, pasistenkite nusiraminti pati ar paprašyti paramos iš artimųjų. Pajauskite atsakomybę prieš savo mažylį!

Kita gera žinia yra ši: jūs galite išgydyti savo vaiką. Jeigu maitinimo metu galvotumėte apie tai, kokia jūs puiki šeima esate, kokia jaučiatės dėkinga Dievui (gyvenimui, Visatai etc) už tai, ką turite ir kitas pozityvias mintis, jūs vaiko pasąmonėje tęstumėte pozityvių nuostatų į gyvenimą formavimą. Maža to, kuomet jūsų vaikas serga, maitinimo metu galite melstis, kartoti mantrą, tokią kaip “Tu sveikas, ramus ir stiprus/ Tu sveiksti, tavo pilvukas rimsta (glostykite jį, nes ir jūsų prisilietimas gydo)..” – priklausomai nuo to, kokia yra problema, galite sukurti tam tinkamą mantrą, kurią kartoti turite kuo dažniau, o žodžius turite išjausti savyje.

Žinoma, kiekviena liga turi savo atsiradimo priežastį (apie tai parašysiu kitą kartą), bet mažiausia, ką galite padaryti, tai paspartinti gijimą ir mokytis kartu su vaiku pasitikėjimo visatos dėsniais ir Viešpačiu.

Ugdykite savyje sąmoningumą ir vis savęs paklauskite “Kaip aš jaučiuosi, ką dabar galvoju? Ką skleidžiu kitiems? Kokią žinią noriu perduoti savo vaikui?” Mūsų galia yra didžiulė, tik dažnai apie tai nesusimąstome. O aš siūlau – bent jau pabandykite! Mums su sūneliu tai veikia.

Jei sunku sugalvoti žodžius ar kyla kitokių neaiškumų, parašykite man, aš jums mielai patarsiu.

Komentarai yra išjungti.